SMCJ70CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SMCJ70CA
JLCPCB Part #
C2985019
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 113V 13.3A 5uA 70V 77.8V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS