SMCJ30CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SMCJ30CA
JLCPCB Part #
C2985018
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 30V 31A 33.3V 48.4V 5uA Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS