SMCJ130CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SMCJ130CA
JLCPCB Part #
C2985030
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 130V 144V 209V 5uA 7.2A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS