SMBJ78CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SMBJ78CA
JLCPCB Part #
C2903953
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 126V 4.7A 5uA 600W 78V 86.7V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)