SMBJ70CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SMBJ70CA
JLCPCB Part #
C2891341
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 113V 5.3A 5uA 600W 70V 77.8V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS