SMBJ48CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SMBJ48CA
JLCPCB Part #
C2891338
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 48V 53.3V 5uA 600W 7.7A 77.4V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS