SMBJ220CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SMBJ220CA
JLCPCB Part #
C2980425
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1.7A 220V 246V 356V 5uA 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS