SMBJ130CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SMBJ130CA
JLCPCB Part #
C2943839
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 130V 144V 2.9A 209V 5uA 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS