SMAJ28CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SMAJ28CA
JLCPCB Part #
C908827
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 28V 31.1V 400W 45.4V 5uA 8.8A Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS