SMAJ24CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SMAJ24CA
JLCPCB Part #
C908825
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 10.3A 24V 26.7V 38.9V 400W 5uA Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS