SMAJ18CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SMAJ18CA
JLCPCB Part #
C908822
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 13.7A 18V 20V 29.2V 400W 5uA Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS