SMAJ170CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SMAJ170CA
JLCPCB Part #
C2922200
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1.09A 170V 189V 275V 400W 5uA Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS