SMAJ12CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SMAJ12CA
JLCPCB Part #
C908818
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 20.1A 400W 5uA Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS