SMAJ10CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SMAJ10CA
JLCPCB Part #
C908816
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 23.5A 400W 5uA Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS