SMAJ100CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SMAJ100CA
JLCPCB Part #
C2980418
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1.9A 100V 111V 162V 400W 5uA Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS