MBRD30200
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
MBRD30200
JLCPCB Part #
C22463589
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 200V 20uA 250A 30A 920mV@30A TO-252 Schottky Diodes ROHS