BZT52C75
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
BZT52C75
JLCPCB Part #
C2932758
Package
SOD-123
Description
1 Independent 200nA 300Ω 500mW 500Ω 70V~79V 75V SOD-123 Zener Diodes ROHS