BZT52C13S
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
BZT52C13S
JLCPCB Part #
C2932774
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@8V 12.4V~14.1V 13V 170Ω 200mW 30Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS