GT100N04D3
Extended
Manufacturer
GOFORD
MFR.Part #
GT100N04D3
JLCPCB Part #
C5162370
Package
DFN3x3-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10mΩ@10V 115pF 117pF 13A 2.5V 23W 32nC@10V 40V 642pF N-Channel DFN3x3-8L MOSFETs ROHS