GT060N10T
MFR.Part #
GT060N10T
JLCPCB Part #
C581358
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.9V 100V 120A 16pF 214W 4.351nF 4.5mΩ@10V 60nC@10V 633pF N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS