GT045N10T
MFR.Part #
GT045N10T
JLCPCB Part #
C581355
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 101.6nC@10V 130A 156W 15pF 2V 4.1mΩ@10V 6.124nF TO-220 MOSFETs ROHS