B2240630-D-10-1U
Extended
Manufacturer
GDHY
MFR.Part #
B2240630-D-10-1U
JLCPCB Part #
C5119347
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 220nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS