KAN3742-035B020
Extended
Manufacturer
GANGYUAN
MFR.Part #
KAN3742-035B020
JLCPCB Part #
C231734
Package
SMD-4P,3.7x3.7mm
Description
-30℃~+85℃ 0.35mm 12V 3.7mm 3.7mm 50mA No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,3.7x3.7mm Tactile Switches ROHS