G15-10SM01-40-01
Extended
Manufacturer
GANGYUAN
MFR.Part #
G15-10SM01-40-01
JLCPCB Part #
C256553
Package
Plugin
Description
-25℃~+125℃ 10,000 Cycles 10A 12mm 14mm 20mm 250V PC Pin SPDT 插件 Limit Switches ROHS