2512061217Y0
Extended
Manufacturer
Fair-Rite Products
MFR.Part #
2512061217Y0
JLCPCB Part #
C3716608
Package
1206
Description
1 120Ω@100MHz 200mΩ 1206 Ferrite Beads ROHS