2508051527Y0
Extended
Manufacturer
Fair-Rite Products
MFR.Part #
2508051527Y0
JLCPCB Part #
C3716483
Package
0805
Description
1 1.5kΩ@100MHz 700mΩ 0805 Ferrite Beads ROHS