2504023017Y0
Extended
Manufacturer
Fair-Rite Products
MFR.Part #
2504023017Y0
JLCPCB Part #
C3717045
Package
0402
Description
1 300Ω@100MHz 750mΩ 0402 Ferrite Beads ROHS