FY23-74TC242F7111-03
Extended
Manufacturer
FUYOU
MFR.Part #
FY23-74TC242F7111-03
JLCPCB Part #
C46635688
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 1 10000 times 11.1mm 20V 24P 5A Female Surface Mount, Right Angle Type-C SMD USB Connectors ROHS