FTR-K1AK012W-MA-XL
Extended
Manufacturer
FUJITSU
MFR.Part #
FTR-K1AK012W-MA-XL
JLCPCB Part #
C1222363
Package
插件,29.3x13mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 12A@250VAC、12A@24VDC 12V 15ms 300V@DC、440V@AC 360Ω 400mW 5ms AgSnO2 插件,29.3x13mm Power Relays ROHS