FUET-8540-3.6V
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FUET-8540-3.6V
JLCPCB Part #
C417430
Package
SMD,8.5x8.5mm
Description
-20℃~+60℃ 100mA 2.5V~4.5V 3.6V 3kHz 4.5mm 8.5mm 8.5mm 85dB Electromagnetic Passive (Externally Driven) SMD,8.5x8.5mm Buzzers ROHS