FUET-2270-12V
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FUET-2270-12V
JLCPCB Part #
C417425
Package
SMD,D=22mm
Description
-30℃~+70℃ 12V 1V~25V 22mm 4kHz 5mA 7.3mm 90dB Passive (Externally Driven) Piezoelectric SMD SMD,D=22mm Buzzers ROHS