FS9050W0850-H38.5
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FS9050W0850-H38.5
Description
-30℃~+60℃ 38.5mm 380Hz 380Hz~20kHz 5% 50mm 5W 8Ω 90dB 90mm Electromagnetic - Speakers ROHS