FS57MS0820-H8.4
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FS57MS0820-H8.4
Description
-20℃~+50℃ 10% 2W 380Hz 57mm 8.4mm 8Ω 90dB Electromagnetic - Speakers ROHS