28M03-8T-H52-L70
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
28M03-8T-H52-L70
Description
-20℃~+50℃ 10% 28mm 2W 5.2mm 700Hz 8Ω 90dB Electromagnetic Lead - Speakers ROHS