23P01-8N-H39
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
23P01-8N-H39
Description
-20℃~+50℃ 1W 23mm 3.9mm 5% 750Hz 8Ω 90dB Electromagnetic - Speakers ROHS