SMDJ30CA
Extended
Manufacturer
FTR
MFR.Part #
SMDJ30CA
JLCPCB Part #
C693552
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 30V 33.3V 3kW@10/1000us 48.4V 62A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS