SMCJ30CA
Extended
Manufacturer
FTR
MFR.Part #
SMCJ30CA
JLCPCB Part #
C693547
Package
DO-214AB(SMC)
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 30V 31A 33.3V 48.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS