SMAJ70CA
Extended
Manufacturer
FTR
MFR.Part #
SMAJ70CA
JLCPCB Part #
C707482
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 113V 113V 1uA 3.5A 400W@10/1000us 70V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS