SMAJ24CA
Extended
Manufacturer
FTR
MFR.Part #
SMAJ24CA
JLCPCB Part #
C693549
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 10.3A 1uA 24V 38.9V 38.9V 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS