SMBJ58CA
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
SMBJ58CA
JLCPCB Part #
C5353228
Package
SMB(DO-214AA)
Description
58V 5uA 6.4A 600W 74.1V 93.6V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS