SMBJ220CA
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
SMBJ220CA
JLCPCB Part #
C5353244
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1.5A 220V 272V 352V 5uA 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS