SMAJ51CA
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
SMAJ51CA
JLCPCB Part #
C5353140
Package
SMA(DO-214AC)
Description
4.9A 400W 51V 5uA 65.2V 82.4V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS