SMAJ300CA
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
SMAJ300CA
JLCPCB Part #
C5353153
Package
SMA(DO-214AC)
Description
300V 371V 400W 486V 5uA 700mA Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS