SMAJ24CA
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
SMAJ24CA
JLCPCB Part #
C5353130
Package
SMA(DO-214AC)
Description
10.3A 24V 30.7V 38.9V 400W 5uA Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS