SMAJ10CA
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
SMAJ10CA
JLCPCB Part #
C5353120
Package
SMA(DO-214AC)
Description
10V 12.8V 17V 23.5A 400W 5uA Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS