CUM2512-24FR010
Extended
Manufacturer
FORT
MFR.Part #
CUM2512-24FR010
JLCPCB Part #
C323772
Package
2512
Description
10mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS