CUM1206-15FR035
MFR.Part #
CUM1206-15FR035
JLCPCB Part #
C5185598
Description
1W 35mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS