EFVR025ADA471M10B0
MFR.Part #
EFVR025ADA471M10B0
JLCPCB Part #
C22387792
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 25V 470uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS