EEEFT1V101AP-FVM
Extended
Manufacturer
FOLLON
MFR.Part #
EEEFT1V101AP-FVM
JLCPCB Part #
C41368830
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 35V 5.4mm 6.3mm 80mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS