FRV0805F1004TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRV0805F1004TS
JLCPCB Part #
C5713479
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1MΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS